Kuchárska kniha – zbierka receptov

Internet je plný rozmanitých receptov a určite veľká časť ľudí hľadá tieto online. Ja však patrím k milovníkom kníh. Práve kuchárske knihy mi slúžili už od detstva na inšpiráciu pri varení či pečení a priviedli ma k mojej láske k vareniu. Dodnes je pre mňa veľkým relaxom po stresujúcom dni si len tak otvoriť kuchársku knihu a potešiť sa peknými fotkami a takisto inšpirovať tým, čo uvarím pre moju rodinu.

Preto chcem túto možnosť si prečítať recepty vo forme knihy poskytnúť aj vám a to zadarmo. Moje knihy poskytujú zbierky receptov k aktuálnym či sezonálnym témam. Veľmi dúfam, že vám budú inšpiráciou pri varení.

Ako sa dostanete k mojím knihám?

Úplne jednoducho, stačí sa zaregistrovať na odber môjho Newslettru. a moje knihy vám prídu do mailovej schránky.

Ponuka mojích kuchárskych kníh

Pripravuje sa

Čo ešte získate odoberaním Newslettru?

Okrem ďaľších E-kníh s receptami, ktoré pripravujem, vás budem tiež informovať o najnovších receptoch či iných zaujímavých článkoch k téme varenie.

Vďaka newslettru chcem vytvoriť priestor, v ktorom sa môžem s Vami podeliť o dodatočné, exkluzívne informácie.

Nezabudnite sa teda prihlásiť na odober Newsletteru aby ste ostali v obraze.

Ako ma môžete podporiť?

Ak sa vám môj foodblog páči a chcete moju prácu podporiť tak sa veľmi poteším keď môj blog aj naďalej budete navštevovať a tiež ak ma budete abonovať na facebooku či instagrame.

 • Buď pánom svojho času – Timemanagement tip 3 pre matky viacerých detí

  Buď pánom svojho času – Timemanagement tip 3 pre matky viacerých detí

  Ahojte, tento diel by som rada venovala konkrétnym tipom ako si správne štruktúrovať povinností, ktorých má každá mama viac ako dostatok a to tak, aby ste sa nielen stresovali ale aj našli čas pre seba a svoje záujmy. Ako mama zaisto už viete, aké dôležité je pod váhou všetkých tých […]


 • Uzavretá pizza Calzone

  Uzavretá pizza Calzone

  Calzone je v podstate uzavretá pizza, ktorá má formu taštičky. Plnka je klasický slaná- od šunky, syra, salámi, šampiňónov.. to na čo máte práve chuť, vždy chutí výborne. Cesto: Plnka: Postup:


 • Pomarančové lievance

  Pomarančové lievance

  Tento rok som dostala od svokry veľké množstvo pomarančov v bio kvalite a tak som hľadala možnosti ako tieto čo najlepšie spracovať. Napadlo ma pridať ich šťavu do lievancového cesta a dopadlo to super. Lievance mali skutočne silnú arómu a prevzali sladkosť pomaranča takže som nemusela ani veľmi doslaďovať. Veĺmi […]


Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *