Služby

Vitajte, teším sa, že ste sem vkročili a tak sa vám chcem krátko predstaviť ako aj služby, ktoré ponúkam

Lydia Argilli


Profesionálne fotky jedla pre sociálne médie, magazíny, web či reštaurácie

 • Radi by ste vašu značku či vašu reštauráciu dostali do popredia pomocou profesionálnych fotiek jedla? Konkurencia na trhu je dnes veľmi silná a najmä pri jedle ešte stále platí, že oči jedia tiež. A tak môže kvalitná fotografia vaších chutných produktov nielen, že nalákať nových zákazníkov ale takisto vašu značke pomôcť vyniknúť nad konkurenciou. Predstavte si rodinu na výlete s deťmi, ktoré dostali chuť na zmrzlinu. Koľkokrát túto kúpite len preto, lebo deti zahliadnu lákavú fotku z ktorej doslova cítiť osvieženie a ochladenie. Túto moc má kvalitná fotografia.
 • To isté platí aj pre časopisy či webové stránky, sociálne média produkujú obrovské množstvo vysoko kvalitných fotiek jedla, tým sa mení celkove očakávanie čitateľov, ktorým už nestačí chutný recept s nekvalitnou fotografiou, naopak, kvalitné fotografie jedla sa stali prirodzeným lákadlom aj očakávanou hodnotou čitateľkou.
 • Chete vidieť moju prácu? Tak nahliadnite do môjho portfólia alebo na môj instagramový profil.

Tvorba receptov

Lydia_Argilli_FoodPhotography_recepis.sk_Zápisník receptov_recept
Lydia_Argilli_FoodPhotography_recepis.sk_Zápisník receptov_recept
 • Máte záujem o inovatívny recept či už pre vašu stránku, sociálne média či magazín? Postačí mi zadať surovinu, ktorú by ste radi dostali do popredia (napríklad váš produkt) a ja k ním vytvorím lákavý recept, ktorý zachutí celej rodine. Moje recepty sú inovatívne a tvorené v prvom rade pre mamy s deťmi, čo znamená, že majú byť praktické s použitím bežných surovín a hľavne rýchlo a ľahko uvarené či upečené. Samozrejme, že k receptu vytvorím aj profesionánlne fotky a na požiadanie aj krátke video s presným postupm.Online Coaching

 • Ak ste foodblogger, ktorý práve začína svoju cestu zverejňovaním receptov a zistili ste, aká komplexná táto téma je a koľko rôznych znalostí k tomu treba – od vytvorením stránky, jej spravovania, fotenia, tvorby receptov, aktivít na sociálnych mediách a máte pocit, že máte viac otázok ako odpovedí, tak je coaching skvelá možnosť si nechať. Pošlite mi svoje otázky a ja vám tieto v online konzultácii zodpoviem.
 • Len nedávno ste objavili vašu vášeň pre fotenie jedla a napriek vášmu nadšeniu nedosahujú vaše fotky kvalitu, ktorú by ste si priali a neviete, kde je problém? Niekedy je pohľad druhého, nezaujatého fotografa tou správnou cestou ako sa posunúť ďalej. Rada vám dám feedback na vaše fotky s online konzultáciou.
 • Radi by ste sa dozvedeli základny editovania fotiek v Adobe Lightroom ale nemáte čas či chuť na kurzy, ktoré dlho trvajú? Za menej ako pol hodinu vám ukážem tie najdôležitejšie kroky pri editovaní fotiek a takisto vám prezradím moje triky, ktoré mi často uľahčujú život.
 • Aby bol Coaching takisto ako iné moje produkty dostupný, rozhodla som sa ponúknuť 20 minútovú konzultáciu za 60€. Máte záujem, tak ma skontaktujte a dohodneme si termín, ktorý vám bude vyhovovať.

Online knihy receptov

e-kniha polievky privarky recepis
e-kniha cuketove cukinove recepty
 • Predstavte si seba v tejto situácii – ráno musíte rýchlo vymyslieť, čo na obed navariť, pritom možno ešte viete, že treba minúť zemiaky. Ako bežne postupujete? Asi drvivá väčšina ľudí siahne k mobilu a zadá do google recepty so zemiakmi a hľadá až nájdte to správne.
 • Tlačené knihy s receptami sú zaiste lákavé, ale povedzme si otvorene, bežný citatelia hľadajú dnes recepty skôr online pomocou mobilov, či Ipadov a to dostáva online knihy do úplne inej, silnej pozície, ako tomu bolo ešte pre pár rokmi. Online kniha môže byť totiž nájdená tam, kde sa ľudia najviac pohybujú a to je online.
 • Z hľadiska výroby je online kniha receptov neporovnatelne rýchlejší produkt, pri ktorom nemusíte čakať týždne či mesiace na zverejnenie či tlač a distribúciu, vaše náklady budú minimálne a z hľadiska designu máte voľnú ruku. Okrem toho ponúka online kniha receptov obrovskú výhodu oproti tlačenej knihe, pomocou správneho SEO (search engine optimisation) vaša kniha bude nájdená v online svete aj pri bežnom hľadaní receptov a tak sa dostane do rúk tým správnym čitateľom.
 • Rada vás budem sprevádzať pri tvorbe vašej online knihy s receptami, alebo vám vytvorím knihu podľa vaších želaní. Skontaktujte ma.

Online kurzy

 • Ponúkam online kurzy varenia, ktoré sú zamerané pre začiatočníkov v kuchyni a ktoré majú za cieľ za dostupnú cenu ponúknuť obsiahle základy v kuchyni, od prípravy príloh, po spracovanie cesta, či výroby kvalitných omáčok. Ak sa chcete o mojich online kurzov dozvedieť viac, nahliadnite sem.Máte projekt na ktorom by ste radi so mnou spolupracovali, alebo ma len chcete skontaktovať s otázkou? Tak využite môj kontaktný formulár. Budem sa na vašu správu tešiť,

Nahliadnite aj do mojej galérie pod Portfólio alebo na mojom profile na Instagrame

PORTFOLIO