Zápisník receptov, predpredaj začal so zľavou

Mám pre Vás novinku, ktorá ma naozaj veľmi napĺňa radosťou a o ktorú sa chcem s vami podeliť. Po intenzívnych prípravách som pre Vás prichystala tento skvelý zápisník receptov, ktoré hádam ocení každá gazdinka, ktorá rada varí či pečie.

Zápisník bude v predaji od 14.12.2022. Ak nechcete dovtedy čakať, môžete si ho zakúpiť na mojej stránke v prepredaji už od 25.11.2022 za zľavnenú sumu 9,99€.

Ak teda chcete mať zápisník, ktorý vás bude sprevádzať vašími kulinárskými cestami a písať tak rodinné kulinárske dejiny alebo len hľadáte darček pre mamu, svokru, kamarátku.. proste darček, ktorý nielen ich poteší aj ho aj naozaj využijú, tak pevne verím, že vás bude môj zápisník na tejto ceste sprevádzať.

BONUS k zápisníku

Zápisník bude mať 100 strán, na ktoré si môžete značiť vaše recepty. Ako bonus:

Malá kuchárska kniha s 15 receptami, ktoré sa tešia najväčšej popularite na mojej stránke, ako aj prehľad o náhradách bežných potravín

Ako BONUS k zápisníku obdržíte tiež 15 mojích najpopulárnejších receptov. Verím, že aj vám tieto zachutia rovnako aj tisícom ľudí, čo ich už mali možnosť vyskúšať.

Ďaľším bonusom je tabuľka v ktorej sa dozviete, ktoré bežné potraviny môžete v kuchyni nahradiť. Takže ak sa rozodnete variť a nenájdete doma žiadne vajíčko nemusíte hneď utekať do potravín. S týmito jednoduchými náhradami si ľahko poradíte aj bez nákupu.

https://fb.watch/gUWAGo1C7v/

Dedičstvo po mojích starých rodičoch – zápisníky

Ako dieťa som pomerne skoro prišla o moju babku z ocovej strany. Bola to skvelá kuchárka a pekárka a napriek môjmu útlemu veku som si pamätala mnohé jej chutné jedlá, ktoré som ochutnala keď sme boli u ních na oslave narodenín či cez sviatky. Akosi intuitívne som vtedy povedala môjmu dedkovi, že rada by som si na jej pamiatku ponechala jej zápisníik receptov, do ktorého si veľmi úzkostlivo svoje recepty značila.

Neskôr keď zomrela moja stará mama som si takisto spomenula na jej zápisník receptov a poprosila mamu, či by mi ho mohla prenechať. Už vtedy som tušila, aké cenné dedičstvo, takéto spomienky na chutné jedlá tradované v mojej rodiny už o desaťročia, predstavujú.

Keď som vstúpila do veku, keď som sa učila variť a experimentovať v kuchyni, veruže som často moje zošítky vytiahla. Väčšinou v ňom boli jednoduchšie tradičné recepty na jedlá zo zopár surovín (naše babky mali skvelé nadanie vyčarovať z mála niečo chutné), bolo to práve to orechové pre nováčika v kuchyni.

Ako sa hľadajú recepty dnes?

Dnešná moderná doba zmenila v mnohom spôsob akým varíme ale aj ako vyhľadávame recepty a ako si ich uschovávame. Zatiaľ či moja babka mala len jednu jedinú univerzálnu kuchársku knihu a k tomu jej zápisníky, dnes už azda väčšina ľudí siahne pri hľadaní receptov skôr do vyhľadávača na internete, alebo si pozrie obľúbenú stránku či blog, prípadne navštívy youtube či pinterest.

Tie cesty hľadania receptov sa naozaj neporovnatelne zmenili ako aj množstvo informácii ku ktorým sa tak človek dostane. Čo sa však stále nezmenilo je, že tým najlepším spôsob ako sa dostať k receptom je proste a jednoducho si ho vypýtať, keď sme u rodiny, či priateľov kde nám výnimočne chutilo. Ústna propaganda je naďalej skvelým, tak často podceňovaným zdrojom skvelých receptov, ktoré si už len treba zapísať do zápisníka.

Takisto napriek tej rozmanitosti výberu receptov, je ťažke sa niekedy rozhodnúť pre to, ktorý vyskúšať. Ako často som už zahliadla na fórach otázku typu ”Máte overený recept na (perníčky)? Na internete som ich našla sto a neviem sa rozhodnúť, ktorý vyskúšať.”

Áno, výber je obrovský a nie vždy dopadne výsledok tak, ako by sme si priali. Avšak keď a podarí, tak nič nenahnevá človeka viac, ako keď si ten skvelý recept, po ktorom si každý lízal prsty, proste nepoznačí.

Načo ešte komu treba zápisník?

Napriek tomu teda, že časy aj možnosti sa zmenili, nezmenila sa naša potreba si dobre recepty mať možnosť poznačiť. A o čo lepšie ak máme na to vyhradený zápisník, ktorý nám umožní si naše skvelé, oskúšané či podedené recepty úhľadne poznačiť?

Náhľad

To ma viedlo k rozhodnutiu pripraviť zápisník receptov, ktorý vám poslúži univerzálne na značenie receptov a ktorý bude nielen praktický ale tiež pekný na pohľad. Variť síce viem ale grafik niesom preto som požiadala grafičku Mariu Osteratgovú o jej pomoc a výsledkom som bola unesená. Náhľad do zápisníka vám čo najskô umožním nech máte možnosť si vytvoriť prvý dojem.

Kde ma nájdete na sociálnych sieťach

Chcete sa dozvedieť viac o mojom blogu?

Nahliadnite sem

Novinky

Novinka

Od teraz môžete hľadať vaše obľúbené recepty jednoducho podľa kategórii- využite na to INDEX RECEPTOV

Populárne recepty

Obľúbené produkty


Plán varenia na 1 mesiac, jedálniček na prípravu jedál

4,99

Predstavte si to: namiesto toho, aby ste každý deň vymýšľali, čo uvariť pre svoju rodinu, máte k dispozícii komplexný plán na celý mesiac. S týmto mesačným plánom prípravy jedál zamávate na rozlúčku obávanej otázke “Čo bude na večeru?” a privítate úspech pri jedle bez námahy. Riešenie vášho každodenného varenia je Mesačný jedálniček na prípravu jedál!…

Category:
Tags: , ,

Zápisník receptov

(4 customer reviews)
9,99

Zápisník receptov, ktorý Vás bude sprevádzať pri vašom každodennom varení. Zápisník je vo formáte  A5 a obsahuje 100 strán na vlastné recepty ako aj 15 bonusových receptov zo stránky www.recepis.sk a prehľad náhradných surovín pri pečení.

228 na sklade

Category:
Tags: , ,

Kurz varenia pre začiatočníkov: Naučte sa ako pripraviť bulgur, ryžu, kuskus či tarhoňu

19,99

V tomto obsiahlom online kurze ťa krok za krokom naučím –  Ako pripraviť ryžu? Ako pripraviť bulgur? Ako pripraviť tarhoňu? Ako pripraviť kuskus? Ako pripraviť pohánku? Či už si v kuchyni začiatočník, alebo si len chceš rozšíriť svoj kulinársky repertoár, vďaka týmto jednoduchým lekciám dokážeš vytvoriť chutné prílohy, ktoré pozdvihnú úroveň každého jedla.  

Najnovšie recepty

 • Aké zemiaky použiť na šalát, lokše či halušky? Aké typy zemiakov existujú?

  Aké zemiaky použiť na šalát, lokše či halušky? Aké typy zemiakov existujú?

  Zaiste ste sa s tým stretli, v obchode je veľký výber zemiakov, väčšinou sa orientujeme pri kúpe podľa ich vzhľadu, veľkosti balenia či ceny. Avšak zemiaky nie sú všetky rovnaké – rôzne odrody majú nielen rôzne konzistencie ale takisto aj rozdielny podiel škrobu a tak nie každý druh sa hodí […]


 • Šťavnaté rezy Margot

  Šťavnaté rezy Margot

  Ako dieťa som nikdy neodolala tyčinke Margot, tá chuť kokosovej drte a tomu tmavej čokolády ma uchvátila. Ako dospelá som začala túto dobrotu používať aj pri pečení a jednoznačným vyvrcholením týchto snáh sú rezy margot. Ich základ je šťavnaté čokoládové cesto s krásne nadýchaným čokoládovým krémom a zakončený vrstvou postrúhanej […]


 • Ako pripraviť lahodné lasagne bolognese

  Ako pripraviť lahodné lasagne bolognese

  Zaiste ste už mali možnosť vyskúšať v reštaurácii lasagne s boloňskou omáčkou. Správne pripravené sú nielen šťavnaté alebo aj tak lahodné a jemné, že sa doslova rozplývajú na jazyku. Takéto Lasagne si môžete pripraviť aj doma, postačia vám lasagne pláty, ktoré nemusíte predvariť. Okrem toho budete už len potrebovať bešamelovú […]


2 komentáre

 1. Pingback: Advent, Advent..nová E-kniha s vianočnými receptami - recepis.sk - Keď tradície chutia

 2. Pingback: Zľava na zápisník trvá už len do 12.14.2022 - recepis.sk - Keď tradície chutia

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*